Zdrady i rozwody - skuteczny detektyw

Niestety wiele par rozstaje się z powodu niewierności jednego z partnerów, co często pomaga udowodnić detektyw od zdrad. To jedna z usług, jakie świadczy nasza doświadczona firma. Możesz z niej skorzystać np. jeśli zamierzasz się rozwieść i potrzebujesz odpowiednich dowodów obarczających winą drugą stronę. Specjaliści z naszej agencji detektywistycznej z Warszawy zbiorą pełnowartościowy materiał związany z Twoją sprawą. Pamiętaj, że to praktyka bardzo często stosowana przez osoby, które zdecydowały się na rozwody.

Jak może Ci pomóc detektyw od zdrad?

Jeśli zauważysz niepokojące Cię zmiany np. w zachowaniu małżonka/partnera, możesz podejrzewać, że dopuszcza się on zdrady. Świadczyć o tym będzie np. to, że pracuje do późnych godzin nocnych, częściej niż zwykle wyjeżdża w delegacje, zaczął przesadnie dbać o swój wygląd, zaczął dbać o sylwetkę, zmienił garderobę, „pilnuje swojego telefonu”, nie okazuje dawnej bliskości, częściej krytykuje Twoje zachowania i wygląd. Jednak nigdy nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń, które mogą zaszkodzić Twojemu związkowi. Potrzebujesz na to dowodów, a te może Ci dostarczyć nasz detektyw specjalizujący się w tym zakresie. Przydadzą Ci one tym bardziej, jeśli akurat jesteś w trakcie rozwodu lub zbierasz materiały/argumenty do złożenia stosownego pozwu w sądzie. Dzięki nim możesz udokumentować swoje przypuszczenia i wykazać ewentualną winę współmałżonka w sprawie rozpadu związku.

Zawsze warto zlecić znalezienie materiałów dokumentujących zdradę małżeńską prywatnemu detektywowi, który profesjonalnie wykona to zadanie. Współpracę z naszą agencją detektywistyczną w Warszawie najlepiej podjąć jeszcze wtedy, kiedy oboje małżonkowie mieszkają razem, ale ich związek zaczyna przechodzić kryzys. Wówczas, jeśli zachodzi przypuszczenie, że jeden z nich z kimś się spotyka i uda się to potwierdzić, można udowodnić w sądzie wyłączną winę współmałżonka i powiązać fakt zdrady z rozpadem związku.

Pamiętaj, że dowody zebrane przez detektywa po tym, jak mąż z żoną przestali mieszkać razem, mogą nie być już traktowane przez sąd jako argumenty świadczące o tym, że rozwód jest z winy tylko jednego małżonka.

Jak działa nasza agencja detektywistyczna z Warszawy?

Świadczona przez nas usługa polega na zbieraniu informacji o osobach i zdarzeniach związany z podejrzeniem zdrady. Jej wykonanie poprzedza zawarcie umowy z naszą agencją. Dzięki temu prywatny detektyw ma prawo przetwarzać dane osobowe, które zbierze w toku wykonywanych przez niego czynności.

Po wykonanym dla Ciebie zleceniu otrzymasz sprawozdanie zawierające m.in.

 • zakres i przebieg przeprowadzonych czynności,
 • opis stanu faktycznego,
 • datę zakończenia czynności w sprawie,
 • materiały dokumentujące zdradę (jeśli zostanie udowodniona) w postaci zdjęć, nagrań audio oraz video, wydruków e-maili, wiadomości SMS, analizy bilingów itp.

Czy wyniki pracy takiego specjalisty są brane pod uwagę przez sądy przy rozwodach? W świetle obowiązującego prawa mogą one stanowić tzw. obiektywny dowód, a więc taki, któremu nie można zarzucić np. stronniczości. Często zdarza się nawet, że prywatny detektyw powoływany jest na świadka w sprawie.

Jeśli więc znajdziesz się w trudnej sytuacji, skorzystanie z usług, jakie oferuje nasz detektyw od zdrad, może okazać się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. W przeciwieństwie do Ciebie wykona swoje zadanie bez zaangażowania emocjonalnego i dostarczy twarde dowody. Jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do naszego biura w Warszawie już dziś.

zdrada prywatny detektyw

Jak działamy?

 • Etap 1 - Klient

  Zgłoszenie

  Przyjmujemy zgłoszenie telefoniczne lub drogą mailową.

 • Etap 2

  Spotkanie

  Spotkamy się w biurze lub innym miejscu gwarantującym dyskrecję, w celu omówienia zlecenia.

 • Etap 3

  Podpisanie umowy

  Podpisujemy umowę i rozpoczynamy realizację zlecenia.

 • Etap 4

  Realizacja sprawy

  Realizujemy zlecenie,  prowadzimy obserwację, zbieramy i weryfikujemy informacje.

 • Etap 6

  Przekazanie sprawozdania

  Sporządzamy sprawozdanie z przeprowadzonych działań, które wraz ze zgromadzonymi materiałami (zdjęcia, filmy, inne) przekazujemy klientowi.

 • Etap 7

  Złożenie zeznań

  W razie potrzeby występujemy w sądzie w charakterze świadka.