O nas

O nas

Nasza historia

Niektóre sytuacje zawodowe i prywatne w wymagają działania, jakie podejmują agencje detektywistyczne, by zebrać materiały dowodowe niezbędne do rozwikłania kwestii problematycznych w życiu osobistym, zawodowym, a także do poprowadzenia postępowania sądowego. Dobry, prywatny detektyw to osoba godna zaufania, która np. sprawdzi wiarygodność kontrahentów, zbada uczciwość pracowników, wierność małżonków, odnajdzie dłużników i wdroży odpowiednie procedury, by dowieść prawdy i pozyskać istotne informacje w sprawach powierzonych przez klientów. Biuro Incognito rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich tego typu zadań, stawiając za najważniejszy cel dbanie o interesy zleceniodawców.

zdjęcia detektywistyczne

Biuro detektywistyczne z Warszawy – skuteczność i rzetelność

Firma Incognito, wykonując usługi w zakresie świadczenia usług detektywistycznych, współpracuje z zespołem doświadczonych detektywów, którzy zdobywali swoje umiejętności, pełniąc służbę w organach ścigania, m.in. w pionach zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, kryminalnej, korupcyjnej i narkotykowej. Detektywi z Warszawy, z którymi współpracujemy, to eksperci w zakresie stosowania metod pracy operacyjnej, jak również w zakresie prowadzenia wielowątkowych śledztw.  Nasz zespół wyróżnia skuteczny sposób działania, pełen profesjonalizm, a także wysokie kompetencje miękkie. Dobry detektyw odznacza się empatią, elastycznym, indywidualnym podejściem do każdego przypadku, pełną dyskrecją i poufnością. Jest opanowany i odporny na stres. Radzi sobie w trudnych warunkach, wykazując się umiejętnościami, które ograniczają ryzyko zdemaskowania. Świadczone usługi detektywistyczne, prowadzone są z zachowaniem anonimowości klientów.

Jak działamy?

Z usług agencji detektywistycznych korzysta dziś coraz więcej osób. Głównym elementem pracy detektywa jest zdobywanie informacji i dowodów dotyczących spraw prywatnych, gospodarczych, a nawet karnych. Odwiedzając biuro detektywistyczne w Warszawie, można liczyć na fachową pomoc w sprawach związanych ze zdradami i rozwodami, nieuczciwą konkurencją, poszukiwaniem dłużnika, sprawdzaniem partnerów biznesowych i wiele więcej. Niezwykle istotne jest, aby dobry detektyw posiadał szeroką wiedzę prawniczą. Dzięki temu wszystkie podejmowane przez niego działania będą zgodne z obowiązującym prawem. Osoby, którym przydzielane są zlecenia, działają efektywnie, stosując dozwolone techniki operacyjne.

Biuro detektywistyczne Incognito z Warszawy posiada zezwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych, nr zaświadczenia RD – 115/2018 – nr licencji detektywa 0006841.

 • Etap 1 - Klient

  Zgłoszenie

  Przyjmujemy zgłoszenie telefoniczne lub drogą mailową.

 • Etap 2

  Spotkanie

  Spotkamy się w biurze lub innym miejscu gwarantującym dyskrecję, w celu omówienia zlecenia.

 • Etap 3

  Podpisanie umowy

  Podpisujemy umowę i rozpoczynamy realizację zlecenia.

 • Etap 4

  Realizacja sprawy

  Realizujemy zlecenie,  prowadzimy obserwację, zbieramy i weryfikujemy informacje.

 • Etap 6

  Przekazanie sprawozdania

  Sporządzamy sprawozdanie z przeprowadzonych działań, które wraz ze zgromadzonymi materiałami (zdjęcia, filmy, inne) przekazujemy klientowi.

 • Etap 7

  Złożenie zeznań

  W razie potrzeby występujemy w sądzie w charakterze świadka.