Oferta matrymonialna

Oferta matrymonialna

Mistrzowie manipulacji potrafią stosowanymi zabiegami uśpić czujność, wzbudzić zaufanie i wykorzystać nawiązaną relację uczuciową dla swoich korzyści. Najczęściej są to kwestie finansowe, podniesienie prestiżu i standardu życia, zdobycie pracy, uzyskanie awansu zawodowego i społecznego. Można tkwić w sztucznej zależności przez wiele lat, nie zdając sobie sprawy, że partner jest oszustem, który prowadzi podwójne życie. W jaki sposób poradzić sobie, gdy zostało się wykorzystanym? Nasza prywatna agencja detektywistyczna z Warszawy świadczy usługi, które mają na celu pomoc poszkodowanym przez takie osoby. W biurze zatrudniamy skutecznych detektywów.

zdrada prywatny detektyw

Sposób działania oszustów matrymonialnych

Oszustwa matrymonialne są to sprawy wkraczające w sferę życia prywatnego a niejednokrotnie intymnego zleceniodawcy. W sprawach tego typu partner, zapewnia o swojej uczciwości, o chęci normalnego życia, o problemach ze znalezieniem bliskiej osoby na dobre i złe. Mówi o innych partnerach, którzy go wykorzystali i byli nieuczciwi, o rodzinie, za którą musiał spłacać kredyty itp. Sielanka trwa pewien czas i nawet nie zauważamy, że wszystkie te poczynania drugiej strony to nie miłość, czy romans tylko zaplanowane działania mające na celu pomnożenie swojego majątku bazując niejednokrotnie na naiwności ludzi doświadczonych przez los, czy zakochanych.

Używanie aplikacji randkowych, poznawanie nowych ludzi przez internet, sprzyja oszustom, którzy są tak kreatywni i przekonujący, że potrafią, stosując sztuczki manipulacyjne, pozyskać pieniądze od swoich ofiar, budując fałszywą tożsamość w sieci. Odnalezienie takich osób na własną rękę jest trudne, dlatego z pomocą przychodzi skuteczny, prywatny detektyw. Nasze biuro detektywistyczne z Warszawy oferuje pełen profesjonalizm w realizacji takich zleceń.

 

Pomoc agencji detektywistycznej przy oszustwach matrymonialnych

Osoba, która podejrzewa, że jej wybranek, może nie mieć szczerych zamiarów, powinna skorzystać z pomocy, jaką zapewnia prywatny detektyw. Profesjonalne działanie rozwieje wątpliwości. Liczne sprawy, które prowadziliśmy w tej dziedzinie i skuteczność naszej agencji detektywistycznej z Warszawy potwierdzają zasadność tego typu usług. Poszkodowani, którzy padli ofiarą uwodzenia dla korzyści, często wstydzą się przyznać do tego, że zostali oszukani, traktując sytuację jako osobistą porażkę, a nie przestępstwo.

 

Skuteczni prywatni detektywi z Warszawy

Zdrada męska i kobieca ma różne twarze. Sprawdź z pomocą naszego biura detektywistycznego z Warszawy czy ten problem dotyczy Twojej osoby. Skuteczni prywatni detektywi przeprowadzają bez wiedzy partnera testy wierności. Obejmiemy obserwacją całodobową Twojego partnera. Dowiesz  się, co robi w ciągu  dnia, gdy  nie masz  z nim  bezpośredniego kontaktu, z kim się kontaktuje i jakiego rodzaju są to kontakty.

Prezenty, utrzymanie, załatwienie dobrej pracy, czy uruchomienie własnej dochodowej działalności to właśnie to na czym zależało oszustowi. Aby temu zapobiec, nasza agencja sprawdzi przeszłość takiej osoby, jej aktualne kontakty, ustalimy dobowy plan zajęć i czy partnera intencje są szczere.

Jak działamy?

 • Etap 1 - Klient

  Zgłoszenie

  Przyjmujemy zgłoszenie telefoniczne lub drogą mailową.

 • Etap 2

  Spotkanie

  Spotkamy się w biurze lub innym miejscu gwarantującym dyskrecję, w celu omówienia zlecenia.

 • Etap 3

  Podpisanie umowy

  Podpisujemy umowę i rozpoczynamy realizację zlecenia.

 • Etap 4

  Realizacja sprawy

  Realizujemy zlecenie,  prowadzimy obserwację, zbieramy i weryfikujemy informacje.

 • Etap 6

  Przekazanie sprawozdania

  Sporządzamy sprawozdanie z przeprowadzonych działań, które wraz ze zgromadzonymi materiałami (zdjęcia, filmy, inne) przekazujemy klientowi.

 • Etap 7

  Złożenie zeznań

  W razie potrzeby występujemy w sądzie w charakterze świadka.