Oferta matrymonialna

Oferta matrymonialna

Oszustwa matrymonialne są to sprawy wkraczające w sferę życia prywatnego a niejednokrotnie intymnego zleceniodawcy. W sprawach tego typu partner, zapewnia o swojej uczciwości, o chęci normalnego życia, o problemach ze znalezieniem bliskiej osoby na dobre i złe. Mówi o innych partnerach, którzy go wykorzystali i byli nieuczciwy, o rodzinie za którą musiał spłacać kredyty itp. Sielanka trawa pewien czas i nawet nie zauważamy, że wszystkie te poczynania drugiej strony to nie miłość, czy romans tylko zaplanowane działania mające na celu pomnożenie swojego majątku bazując niejednokrotnie na naiwności ludzi doświadczonych przez los, czy zakochanych.

Zdrada męska i kobieca ma różne twarze. Sprawdź z naszą  pomocą czy  ten problem  dotyczy  twojej osoby. Przeprowadzamy bez wiedzy partnera  testy wierności. Obejmiemy  obserwacją całodobową  Twojego partnera  dowiesz  się  co robi w ciągu  dnia , gdy  nie masz  z nim  bezpośredniego  kontaktu,  z kim  się kontaktuje i jakiego  rodzaju  są  to  kontakty.

Prezenty, utrzymanie, załatwienie dobrej pracy, czy uruchomienie własnej dochodowej działalności to właśnie to na czym zależało oszustowi. Aby temu zapobiec sprawdzimy przeszłość takiej osoby, jej aktualne kontakty, ustalimy dobowy plan zajęć i czy partnera intencje są szczere.

Jak działamy?

 • Etap 1 - Klient

  Zgłoszenie

  Przyjmujemy zgłoszenie telefoniczne lub drogą mailową.

 • Etap 2

  Spotkanie

  Spotkamy się w biurze lub innym miejscu gwarantującym dyskrecję, w celu omówienia zlecenia.

 • Etap 3

  Podpisanie umowy

  Podpisujemy umowę i rozpoczynamy realizację zlecenia.

 • Etap 4

  Realizacja sprawy

  Realizujemy zlecenie,  prowadzimy obserwację, zbieramy i weryfikujemy informacje.

 • Etap 6

  Przekazanie sprawozdania

  Sporządzamy sprawozdanie z przeprowadzonych działań, które wraz ze zgromadzonymi materiałami (zdjęcia, filmy, inne) przekazujemy klientowi.

 • Etap 7

  Złożenie zeznań

  W razie potrzeby występujemy w sądzie w charakterze świadka.