Nieuczciwa konkurencja

Nieuczciwa konkurencja​

Stały rozwój nowych firm – zarówno mniejszych jak i większych powoduje nieunikniony wzrost konkurencji na rynku biznesowym. Przedsiębiorcy prześcigają się w walce o potencjalnego klienta i niestety nie zawsze w tej walce stosują sprawiedliwe i prawnie dopuszczone metody, co wówczas skutkuje tym, iż niektóre z firm padają ofiarami nieuczciwej konkurencji.

Konkurencja na współczesnym rynku jest tak wielka, że niektórzy nie wytrzymują presji i uciekają się do nieuczciwych działań. Lepsze i gorsze okresy dla firm są oczywiście naturalnym zjawiskiem na wolnym rynku, ale nagłe bądź przewlekłe trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej powinny być alarmujące. Nieuczciwej konkurencji nigdy nie należy lekceważyć, bo jej negatywny wpływ może mieć katastrofalne konsekwencje, włącznie z bankructwem firmy będącej jej ofiarą.

detektyw prywatny nieuczcicwa konkurencja
nieuczciwa konkurencja detektyw warszawa

W celu zdobycia dowodów prowadzimy wysoko zaawansowane działania operacyjne takie jak zakup kontrolowany lub rejestrowanie materiałów audio-video na terenie przedsiębiorstwa podejrzewanego o nieuczciwą konkurencję.

Poznaj naszą ofertę:

  • Ustalamy dane firm i osób odpowiedzialnych za podejrzaną produkcję
  • Lokalizujemy źródło dystrybucji i marketingu kwestionowanych produktów
  • Zdobywamy dowody przeciwko nieuczciwym firmom i osobom, które w podejrzany sposób prowadzą działania przeciwko Państwa firmie